Tüm Sektörlerimizle Hizmetinizdeyiz

YILDIRIM TEKNOLOJİ

İLETİŞİM

YILDIRIM LED VE SES TEKNOLOJİLERİ 1976 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden itibaren iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Şirketimiz, dört ayrı sektörde faaliyet gösteren bir grup firmasıdır. Şirketimiz diğer sektörlerdeki faaliyetine ek olarak 2021 yılının son çeyreğinde Solar Enerji alanında fizibilite çalışmalarını tamamlamış olup teknoloji alanındaki 47 yıllık tecrübesiyle profesyonel hizmet anlayışını solar enerji sektöründe harmanlamayı kendine amaç edinmiştir. Bu amaçla yola çıkmış olan firmamız uzman kadrosuyla, satış öncesi danışmanlık, kurulum, montaj , teknik servis hizmeti ile müşteri memnuniyeti yaratmayı amaçlamaktadır.

Diğer Sektörler ve faaliyetlerimiz ;

Ses ışık ve görüntü sistemleri : Global markaların Türkiye Distrübütörlüğü nün yanı sıra sektöre yön veren onlarca markası ile sektörün öncü firmalarındandır.

Maske üretim tesisi : Günlük bir milyon üretim kapasitesi ile Türkiye’nin hatırı sayılır üretim tesislerinden birine sahip olan firmamız % 95 ihracata yönelik çalışmalarını sürdürmekte olup 2020 yılı için tekstil sektörü içerisinde ihracatta Antalya genelinde ilk 10 içerisinde yer almıştır ve bu rakamın 2021 yılı için ilk 3 içerisinde olması beklenmektedir.

Yazılım : Gelişen teknoloji ekosisteminin içerisinde sürekli yer almayı hedefleyen şirketimiz, faaliyet göstermekte olduğu sektörleri destekleyici ve aynı zamanda sektörel ihtiyaçları karşılama amaçlı uzman ekibiyle yazılım ARGE faaliyetlerini sürdürmektedir.

Diğer Sektörler

0
Yıl
0+
Bayi
0+
Ülke
0+
Mutlu Müşteri

Yönetim Kurulu

 

Zeki YILDIRIM
Zeki YILDIRIM
Uzun yıllar aile şirketinin hem ortağı hem de çalışanı olarak ticari hayatına çok küçük yaşlarda başlamıştır.20 senedir yoğun bir şekilde ticari faaliyetlerde bulunmuş ve günümüzde de uzun ve kısa vadeli hedefleri doğrultusunda ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.
Esin YILDIRIM
Esin YILDIRIM
2000 Senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi İksitadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli sektörlerde Pazarlama ve Satış Yönetimi konusunda çalışma hayatının içinde aktif olarak yer almıştır.Uzun yıllardır firma ortağı olarak ticari hayatın içinde aktif olarak yer almaktadır .